Zobrazit mapu tarifních zón

Zónové taxi - Hodim Tě Domů

777 3333 03

Nonstop dispečink

Počáteční destinace

Cílová destinace

Konečná cena

vyberte destinace

Staňte se součástí týmu ZÓNOVÉ TAXI 

 

U většiny zprostředkovatelů taxislužby v Praze jsou běžné měsíční paušální odvody, pak už se většinou nestarají kolik zákazek dostanete právě Vy. U nás je to jinak, odvody či výplata v případě služebního vozu jsou přímo úměrné Vaší tržbě a platí se procentuálně. Je tedy naším zájmem postarat se o dostatečný počet zakázek pro každého řidiče a zároveň nemáme potřebu nabírat zbytečné množství aut. Protože spokojený řidič = spokojený zákazník.

U nás zajistíme dostatečný počet zakázek pro každého řidiče díky regulaci počtu vozů na každou noc nebo den dle její průměrné vytíženosti. To znamená, že počet zakázek pro každého řidiče se nebude lišit tím, zda je pátek nebo pondělí. Práce v prosperující zavedené zprostředkovatelské firmě s velkou kapacitou zákazníků, pravidelný stálý přijem každy den hotově, pracovní dobu přizpůsobenou Vašim možnostem, slušné jednání. Preferujeme mladé flexibilní a spolehlivé lidi, kteří zapadnou do našeho týmu a budou se podílet na rozvoji ryze české firmy.

Řidičům ZDARMA zapůjčíme kompletní vybavení vozu taxi. Taxametr Torola MPT-5 nebo Hale Microtax-06, tiskárnu, svítilnu, magnetické označení a platební terminál. 

 

Vyberte si spolupráci jaká Vám vyhovuje:

Tarif 1  Ideální pro řidiče, kteří se práci chtějí věnovat na plno, vydělat si slušné peníze a nemají vlastní klientelu. Požadujeme dobrovolný rozpis směn, který si určujete sami vždy na týden dopředu. Směny jsou libovolné a nejsou nijak časově omezeny. Zajistíme tak optimální počet vozů vůči průměrnému počtu zakázek v danou dobu. Tím zajistíme i optimální vytížení a Vy víte, že když jdete do práce tak jí také budete mít. Dispečer se o Vás stará více než v tarifu X, snaží se Vám tržbu "dohánět" a optimálně navazovat zakázky. Při využití toho tarifu platíte odměnu 15% z Vaší tržby.

Tarif X  Pokud chcete být pánem svého času, nebo máte vlastní klientelu či hodně nakládáte zákazníky na ulici tak je pro Vás ideální varianta tohoto tarifu. Můžete se náhlásit a jezdit dle libosti, brát si zakázky které chcete. Nikdo Vás nebude nutit vzít zakázku kterou nechcete. V tomto tarifu ovšem nemáte garantovanou tržbu jako v tarifu 1. Při využití tohoto tarifu platíte odměnu 18% z Vaší tržby.

 

Pokud jste začínajícím řidičem taxi nebo nováčkem v tomto oboru, zdarma Vám poradíme a pomůžeme sehnat všechny potřebné náležitosti, poskytneme veškeré aktuální podklady pro zkoušku z místopisu a naučíme obsluhu taxametru.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis společně s typem Vašeho vozu a telefonním kontaktem na e-mail: info@zonovetaxi.cz, nebo nás kontaktujte denně 9-18h. na tel.: 775 713 775.

 

 

 

Přidejte se k nám i na facebooku

Přidejte se k nám i na facebooku!

Sledujte nás na facebooku, soutěžte o vouchery na jízdy 

zdarma a mějte přehled o všech novinkách!

Nejrychlejší odpověďi na veškeré dotazy. Ztráty a nálezy, vše na jednom místě!

Výhry a slosování čísel ZELENÝCH KARET pro VIP klienty!

 

Sbírejte body z každé Vaší objednávky pro sebe i pro hosty a jezděte taxíkem zdarma!

Věnujte pár vteřin snadné registraci Vašeho telefonního čísla a staňte se naším VIP klientem.

  • Z každé objednávky sbíráte body, které měníte za vouchery nebo hotovost
  • Přednostně Vám přistavíme nejrychlejší vůz
  • Nečekáte na lince ve frontě, ihned Vás spojíme s operátorem
  • Kompletní přehled Vašich objednávek

Dotazy, připomínky, reklamace

Zadejte výsledek součtu

Objednávky

Nonstop dispečink - 777 3333 03 | 222 722 227

Aplikace ke stažení na Google Play Aplikace ke stažení v App Store

Přijímáme platební karty

Přijímáme platební karty

© 2017 - ZÓNOVÉ TAXI - zonovetaxi.cz | Vytvořil Webdesign Málek

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.