Zobrazit mapu tarifních zón

Zónové taxi - Hodim Tě Domů

777 3333 03

Nonstop dispečink

Počáteční destinace

Cílová destinace

Konečná cena

vyberte destinace

HISTORIE A VÝVOJ TAXISLUŽBY ZÓNOVÉ TAXI

2008 

Začínáme! :-) Dnešní koncept ZÓNOVÉ TAXI byl realizován pod tehdejším názvem taxi4you dne 16.5.2008 v čínském bistru na adrese Slezská 16, Praha 2 někdy okolo 22h večer. Vše vzniklo velmi rychle a neplánovaně. Ten den jsme dokázali využít příležitosti zkrachovalé taxislužby PROFICARS a rozhodli se oslovit zbytek zákazníků s vlastním projektem taxi4you. Dokonce i název byl vymyšlen během asi 5-ti minut jízdy autem cestou ze Slezské 16 na Senovážné náměstí do copy centra kde se asi okolo půlnoci vytiskly první vizitky na obyčejný papír. Ještě tu noc se podařilo odbavit historicky první zakázku z centra do hotelu Golf na Praze 5. Druhý den už bylo zakázek rovných 10. Cena jízdného byla 16kč/km (celý kapitál do začátku byl asi 10.000kč)

2009

Oslavujeme první rok existence zprostředkovatelské firmy. Za jediný rok jsme se dokázali stabilizovat na pravidelném počtu zakázek každou noc. Oslovili jsme personál z restaurací a barů a ten se stává 70% všech zakázek. Cena jízdného byla 17kč/km (pro stálé zákazníky cena zůstala na 16kč/km) Počet vozů se pohyboval okolo 6-ti 

2010 

Zařizujeme vlastní kancelář a dílnu pro vozy TAXI. Přesto se tento rok stává tím nejhorším a to hlavně díky špatnému vlivu jednoho spolumajitele. Firma funguje, zakázky se mírně navyšují ale neroste tak, jak by mohla. Atmosféra houstne a je jasné že se musí něco stát.... jezdíme za 17kč/km, počet vozů je okolo 10-ti

2011 

Revoluční rok! Začátkem roku se situace vyhrocuje a 15.3. dochází k ukončení problémového společníka a firma prochází totální revolucí ve všech směrech. Nové je logo, tel.číslo, webové stránky, celý desing se ladí do oranžových barev z původních šedivých a drobně se mění i název na TAXIFORYOU. Do firmy se konečně investují větší peníze a otevírají se dveře k jejímu rozvoji. (jen za vizitky a letáky se utratilo více než 140.000kč) V tomto roce se přináší i nové zajímavé nápady a myšlenky se kterými začínáme následně pracovat. Jezdíme za 18kč/km, počet vozů je okolo 10-ti

2012 

Spouštíme další projekt pod názvem HodimTeDomu.cz. (projekt i název byl vymyšlený při dlouhých nocích prosezených na benzínových pumpách) Ve firmě se tvrdě pracuje a přicházíme s projektem zaměřeným především na mladé lidi a vozovým parkem s několika vozy v rize sportovním provedení typu Fabia RS, Golf GTI a podobně. Získáváme pozitivní ohlas a firma se 1.5. rozděluje na TAXIFORYOU a HodimTeDomu.cz. Rozdíl však není jen v názvu, ale také v systému ježdění. TAXIFORYOU zůstává u 18kč/km a HodimTeDomu.cz učtuje cenu jízdného podle tzv. tarifních zón. Tento systém se velmi rychle ukazuje jako revoluční a brzy se počet zakázek rovná počtu TAXIFORYOU. Za zhruba půl roku se jasně ukazuje který systém funguje lépe a definitivně se ukončuje ježdění podle kilometrů a firma se sjednocuje pod jednotný název HodimTeDomu.cz a systém tarifních zón. Počet vozu je okolo 14-ti

2013

Počet zakázek rychle stoupá a firma se stává opravdu stabilní. V druhé polovině roku zařizujeme nové kvalitní zázemí které se připravuje pro profesionální e-dispečink. Do našeho týmu přibývají nový členové - operátoři a plánuje se velký posun dopředu. Koncem roku trháme rekordy v tržbách i počtu odbavených zakázek a těšíme se z úspěchu který v nás probouzí ještě vetší plány a žene stále dopředu. Počet vozů je více než 20.

2014

Do Nového roku jsme skočili opravdu velkolepě :-) Do firmy investujeme doposud největší peníze. Cíl je jasný - zkvalitnit naše služby, zviditelnit se a stále se neúnavně rozvíjet jak jen to jde! Za první měsic roku jsme zatím stihli spustit nový profesionální e-dispečink a tím tak snížit dobu čekání na vůz na 3-10min. Nové webové stránky, nové logo, reklama na Facebooku a najmutí brigádníků na masivní roznos letáků a spoustu dalšícho. Cíl se ke konci roku 2014 podařilo splnit a firma zaznamenává meziroční nárůst v počtu zakázek o rekordních 125%. Úspěch vnímáme nejen jako potvrzení toho, že jdeme správným směrem a děláme práci dobře, ale hlavně jako zodpovědnost vůči našim zákazníkům aby jste se vždy 365 dní (nocí) v roce mohli spolehnout na bezpečné a rychlé zprostředkování přepravy v Hlavním městě. Rok 2014 bychom rádi završili poděkováním všem našim stálým zákazníkům kterí nám pomohli dosáhnout tak významného růstu. Počet vozů přesahuje 40. 

2015 

Začíná rok 2015 a i v tomto roce máme mnoho firemních plánů jak se dále rozvíjet. Díky přesným předem známým cenám dle tarifních zón měníme navždy zprostředkování taxislužby v Praze a dokazujeme, že se z obávané jízdy taxíkem může stát příjemná záležitost. Proto chceme, aby se v roce 2015 o našem revolučním způsobu podnikání ve zprostředkování taxi dozvědělo ještě více lidí. Začátkem roku je již možné si stáhnout do chytrých telefonů s OS Android aplikaci s velkým množstvím funkcí pro online objednání vozu. Dále se v první polovině roku investuje vysoká částka zejména do věcí, které zlepšují interní chod společnosti jako například úpravy dispečerského systému, vybavení vozidel taxi a podobně. Dostáváme se do fáze, kdy musíme zejména zapracovat na perfektním a rychlém odbavení všech klientů, kterých je momentálně více než je kapacita našich vozů. Podzim roku 2015 je pro naší firmu synonymen růstu a to především díky počtu dispečerů, který momentálně obsazují čtyři profesionálové na vyřizizování Vašich objednávek online, skrze mobilní aplikace, smsky a především telefonických hovorů. To vše si žádalo přestěhování do větších a reprezentativnějších prostor, které umožní parkování nově i čtyřech firemních vozů. Nově kanceláře čítají 4 místnosti, kuchyňku, koupelnu a WC. Dispečink je konečně oddělen od běžného provozu a řízení společnosti. V Prosinci 2015 spouštíme po dlouhém schvalování společností APPLE mobilní aplikaci pro iOS! :-) Počet vozů se pohybuje mezi 60 a 70-ti. 

2016

Rok 2016 nám díky již početnému personálnímu obsazení tvoří prostor pro realizaci mnoha myšlenek, které se v minulých letech nestihli dovést do konce. Hned na začátku Ledna jsme spustili možnost online objednávek přímo z našich stránek a upravili design a přidali další funkce do aplikací pro smartphone. Pracujeme na vysoce transparentním označení vozidel a to zejména na firemních, v současné době dvánácti octaviích. V neposlední řadě se snažíme masivně informovat obyvatele Prahy a okolí o možnosti využití našich díky tarifním zónám originálních zprostředkovatelských služeb. Nejpodstatnější změna která si vyžádá mnoho příprav a testovacího provozu, plánovaná již několik let se uskuteční v Listopadu. Jezdíme NONSTOP 24/7 největší skok za poslední roky je konečně tady! Od teď pro Vás přijedeme vždy. Dlouho poptávaný nonstop provoz byl nelehký cíl zejména kvůli udržení kvality služeb. Přes den je v Praze velmi hustý provoz a tak musí být nasazen počet 20-30ti vozidel aby jsme byli schopni pokrýt časový dojezd do 15ti minut. Vše se nakonec podařilo vyřešit tak jak jsme plánovali. Další změnou je pak profesionální call centrum tedy dispečink na té nejvyšší úrovni. Nyní nám ho zajišťuje firma která zpracovává hovory těch největších českých firem. Pro zákazníky je výhoda především ve snadnějším dovolání se na dispečink. Letos se tedy povedlo celkem hodně věcí a můžeme být s rokem 2016 spokojeni. Na přístí rok pro Vás chystáme zbrusunové vozy do naší flotily :-). I letos bychom rádi poděkovali všem kteří se podílí na našem růstu. Dispečerům, lidem kteří zajišťují desítky věcí pro správné fungování každý den, velké dík patří i řidičům a hlavně Vám zákazníkům! 

2017

Začal rok 2017 a denní provoz nefunguje na stejné kvalitě služeb jako v noci. Proto bylo nutné podniknout pár dalších změn a investic abychom mohli od 1.2.2017 nabídnout 100% kvalitu služeb 24 hodin denně. Vždy se rychle (max. do 30ti vteřin) dovoláte dispečerovi, vždy rychle přijedeme a VIP klientům se body načítají i z denních jízd a stejně tak je možné využívat vouchery. Dále je na spadnutí nová velmi intiutivní a propracovaná mobilní aplikace, která bude ke stažení do konce Února. A teď ta největší událost v historii. ZÓNOVÉ TAXI a Transport Praha se od 1.3.2017 slučují pod jednotnou značku ZÓNOVÉ TAXI. Tato změna je velkou výzvou a novým impulsem pro obě společnosti. Prakticky přes noc se z firmy ZÓNOVÉ TAXI stává významný hráč na poli zprostředkování přepravy v Praze. Počet vozů sahá přes číslovku 100. Transport Praha a ZÓNOVÉ TAXI už nejsou konkurenti, ale partneři a jedna firma která je mnohem silnější a stabilnější. Zákazníkům se výrazně zkrátí doba čekání na místo vyzvednutí, zkvalitní se vozový park i denní provoz, bude možné platit kartou nebo přímo v mobilní aplikaci. ZÓNOVÉ TAXI a lidé kterí firmu tvoří tím vysílají jasný vzkaz... musíte s námi počítat! My se nezvdáme a budeme v následujícím období roku 2017 usilovat o dosažení těch nejvyšších příček v Praze. Všem, kteří se na náročném sloučení obou firem podíleli velmi děkujeme. Na konci roku 2017 přicházíme především díky poptávce zákazníku se službou odvoz vozu pod značkou PřevozAut.cz a naše služby jsou zase o něco komplexnější. Rok 2017 uzavíráme s jistotou největšího meziročního posunu vpřed a to i navzdory "horké" situaci která v Praze mezi taxislužbami a nelegálními aplikacemi vře.

2018

Je tu Nový rok a s ním i spoustu nových plánů a výzev. Pochopitelně nemůžeme vše prozradit, ale plán je opravdu velký... větší než město Praha :-) ZÓNOVÉ TAXI také v roce 2018 oslaví kulaté desáté Narozeniny a to se musí patřičně oslavit. Těšit se můžete na nové mobilní aplikace které budou součástí zcela nového softwaru dispečinku který bude spuštěn do konce Ledna a výrazně zlepší koordinaci vozů a tím zkrátí dobu přistavení.

Přidejte se k nám i na facebooku

Přidejte se k nám i na facebooku!

Sledujte nás na facebooku, soutěžte o vouchery na jízdy 

zdarma a mějte přehled o všech novinkách!

Nejrychlejší odpověďi na veškeré dotazy. Ztráty a nálezy, vše na jednom místě!

Výhry a slosování čísel ZELENÝCH KARET pro VIP klienty!

 

Sbírejte body z každé Vaší objednávky pro sebe i pro hosty a jezděte taxíkem zdarma!

Věnujte pár vteřin snadné registraci Vašeho telefonního čísla a staňte se naším VIP klientem.

  • Z každé objednávky sbíráte body, které měníte za vouchery nebo hotovost
  • Přednostně Vám přistavíme nejrychlejší vůz
  • Nečekáte na lince ve frontě, ihned Vás spojíme s operátorem
  • Kompletní přehled Vašich objednávek

Dotazy, připomínky, reklamace

Zadejte výsledek součtu

Objednávky

Nonstop dispečink - 777 3333 03 | 222 722 227

Aplikace ke stažení na Google Play Aplikace ke stažení v App Store

Přijímáme platební karty

Přijímáme platební karty

© 2017 - ZÓNOVÉ TAXI - zonovetaxi.cz | Vytvořil Webdesign Málek

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.