Spočítejte si konečnou cenu

Letiště Václava Havla
Letiště Václava Havla
Maximální cena

0 Kč

Jízdné

ZÓNOVÉ TAXI  - SCHOOL TAXI

School Taxi je služba zajišťující pravidelnou přepravu zejména dětí do škol, školek, na kroužky či za jinými aktivitami. Ve službe School Taxi klademe důraz na výběr profesionálních řidičů, se kterými máme minimálně dvouletou zkušenost a ručíme za jejich kvalitu při přepravě. Všichni řidiči zajišťující službu School Taxi disponují ve voze dětskými sedačkami a jsou proškoleni na přepravu dětí. 

Velkou výhodou při využívání této služby je možnost Vaší volby stálého řidiče. To znamená, že Vaši ratolest bude z 95% obsluhovat jeden a ten samý řidič. Dítě tak nemusí mít obavy s neustále se obměňujícího se prostředí o osob a cítí se při přepravě také v bezpečí.

Službu school taxi je možné využívat na základě smlouvy, při které je Vám vystavována pravidelně dvakrát měsíčně faktura za odbavené jízdy nebo je možné si přednabít na svůj účet kredit, který následně čerpáte. Není tedy nikdy ve voze vyžadována příma platba.

Při kalkulaci cen za tuto službu vždy vycházíme z VIP ceníku služeb. Není však problém v případě pravidelných jízd vytvořit cenu individuální.

 

V případě dotazů na tuto službu nás neváhejte kontaktovat na nonstop dispečink 253 253 253 | 777 333 303 nebo Váš požadavek zašlete na email operator@zonovetaxi.cz.

V případě zájmu a zřízení účtu SCHOOL TAXI nás prosím kontaktujte na email vaclav@zonovetaxi.cz

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací